Cserejátékos
(4)
(5)
Vezetőedző

Rangadónak indult a mérkőzés, hiszen a tabella első két helyezettje találkozott ezen az estén. Harcosan kezdtek a csapatok és rögtön a mérkőzés elején két nagy helyzetet is kialakítottunk, de Mazán Balázs révén csak két kapufáig jutottunk. Aztán sajnos egy kósza távoli lövés utat talált a kapunkba, így korán hátrányba kerültünk. (1:0) Ezt követően felváltva voltak veszélyben a kapuk, de a félidő hajrájáig várnunk kellett az újabb gólra. Ekkor ismét a listavezető volt eredményes (2:0) és már két gól volt a különbség. A szünet után sem javult számottevően a játékunk. A Karmacsi Autó FC jól védekezett és veszélyes kontrákat vezetett, míg mi az enyhe mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani. A 33. percben aztán tovább növelte előnyét a bajnokaspiráns (3:0), majd 10 perccel később ismét betaláltak. (4:0) Szépítettünk ugyan az utolsó percekben (4:1), de csak szépségtapasz volt Fülöp Noel nagyszerű gólja (Vajai Viktor remek egyéni alakítását követően). Sajnos ezúttal a szerencsével is hadilábon álltunk és játékban sem hoztuk azt a tőlünk megszokott színvonalat, ami a pontszerzéshez kellett volna. Ellenfelünk megérdemelt győzelmet aratott.