(6)
(6)
(5)
Vezetőedző

A tabella végén tanyázó ellenfelünk helyezése nem tévesztett meg bennünket, de természetesen a három pont begyüjtése nagyon fontos volt. Már a találkozó elején támadólag léptünk fel és Gregus Richárd rögtön az első percben (1:0), majd a második percben is a kapuba talált. (2:0) Néhány perces gólcsendet követően váratlanul szépített a Szil-Ker Ablak gárdája (2:1), de a szórványos ellentámadások végül is az első játékrészben több gólt nem eredményeztek számukra mi viszont a félidő hajrájában a 18. percben (3:1) és a 20. percben is (4:1) örülhettünk egy-egy Schrancz Balázs találatnak.A szünet után is komoly fölényben játszottunk, rengeteg helyzetet kidolgoztunk, de azt is meg kell jegyezni, hogy ellenfelük kapusa remekül védett. Ennek ellenére a második 25 perc derekán Gregus Ricsi újabb góllal jelentkezett (5:1), majd Schrancz Balázs lőtt a lábak között elpasszolva egy okos gólt a bal alsó sarokba. (6:1) Röviddel a vége előtt még sikerült kozmetikáznia az eredményen a Szil-Ker gárdájának (6:2), így négy gólos különbséggel hoztuk le a mérkőzést. Hétfőn a Karmacsi Autó FC csapatával találkozunk.