Mezőnyjátékos
Cserejátékos
(7)
Vezetőedző

Tudtuk, hogy ellenfelünk nagyon komoly játékerőt képvisel, a tabellán elfoglalt helyezésük ellenére. Ez be is igazolódott, hiszen a GBB bátor játékkal rukkolt elő. Enyhe mezőnyfölényünk ellenére felváltva voltak veszélyben a kapuk. Mindkét hálóőr jól teljesített, így a félidő hajrájáig meg is tudták őrizni hálójukat a góltól. Ekkor Ughy Márk remek egyéni megoldása után előnyhöz jutottunk. (1:0) Sajnos néhány perccel később az igen agilisan játszó Godslove egyenlített (1:1). A szünet után hasonlóan kemény és izgalmas játék folyt a pályán. Kimaradt helyzetek, jó megoldások és remek védések jellemezték a találkozót. Volt egy büntető-gyanús szituáció a GBB hatosán belül, de ekkor még a síp néma maradt. A 35. percben viszont már befújt egy kezezést a játékvezető (jogosan), amit Németh Tamás magabiztosan értékesített. (2:1) Több gól már nem esett, pedig ellenfelünk nagy erőket mozgósított az egyenlítés érdekében, de Pirik Feri bravúrosan védett. Ezen a mérkőzésen a döntetlen talán igazságosabb lett volna. Következő találkozónk az SZP Asztalos ellen lesz.