VI. FORDULÓ ACERBIS I. OSZTÁLY 2018. ŐSZ

15
Góllövők
Soltész István Zoltán 5 gól, Rajz Miklós Ferenc 4 gól, Garda Bálint 3 gól, Németh Tamás 2 gól, Sós István Márkó

Vezetőedző

Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már rögtön az elején a kapujuk elé szorítottuk ellenfelünket. Aztán a 6. percben a gól is megérkezett - Garda Bálint talált a hálóba. (1:0) A folytatásban Soltész István két nagyszerű találata következett (2:0, 3:0), majd a hajrában Garda Bálint jelentkezett két újabb remekbe szabott lövéssel. (4:0, 5:0) A második játékrészben is potyogtak a gólok, igaz, hogy ebben a félidőben a SZIL-KER csapata volt először eredményes (5:1), de jöttek az újabb Dunaferr-gólok, még úgyis, hogy a SZIL-KER kapusa több nagy lövést is hárított (csakúgy mint az első félidőben). Rajz Miklós iratkozott fel a 26. percben egy szemfüles megoldással a góllövők közé (6:1), majd Németh Tamás is betalált. (7:1)

A hajrában Soltész István és Rajz Miklós felváltva lőtték a gólokat, a 37. és a 43. percben szám szerint négyet. (8:1, 9:1, 10:1, 11:1) A 44. percben Sós Márkó bombagólja (12:1), majd Rajz Miklós technikás találata (13:1), már igen nagy különbséget jelentett a két alakulat között, de azért az utolsó percekre is maradt felírni való, hiszen Németh Tamás másodszor (14:1), Rajz Miklós, pedig negyedszer zörgette meg a hálót. (15:1) A mai találkozón is voltak hiányzó alapemberek, de megfelelő erősségű csapattal tudtunk kiállni, ami az eredményességben is megmutatkozott. A következő mérkőzés a Karmacsi Autó FC ellen, jövő csütörtökön lesz.