Kapus
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Rendkívül tartalékosan tudtunk erre a találkozóra kiállni, de ennek ellenére bíztunk a jó eredményben. A mérkőzés kezdeti szakaszában mi irányítottuk a játékot, de már ebben az időszakban is vezetett az Asztalos néhány veszélyes kontrát. A szokásos kimaradt helyzetek és az első félidő kiegyenlített játéka gól nélküli döntetlent jelentett forduláskor. A második játékrészben egy jobboldali támadás végén sajnos megszerezte az előnyt ellenfelünk. (0:1) Igyekeztünk nagyobb erőket mozgósítani az egyenlítés érdekében, de újabb gólt kaptunk, így már két gólos hátrányba kerültünk. (0:2) A hajrában ismét maradtak ki helyzetek de egy gólváltás még történt: a 44. percben ismét betalált az Asztalos csapata (0:3), amire Hercsik Ádám válaszolt néhány perc múlva (1:3), de ezen az estén alkalmi alakulatunk nem tudott többet kihozni a mérkőzésből. A folytatásban nagyon oda kell figyelnünk, hogy a végelszámolásnál ne legyen probléma.