Kapus
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Ellenfelünk saját térfelére visszahúzódva, elsősorban a védekezésre berendezkedve kezdte a mérkőzést. Az első 10 percben ez a taktika be is vált, hiszen csak helyzetekig jutottunk, sőt egyre bátrabb kontrákat is vezetett a Dunabiztos-Micro. A félidő derekán egy ilyen ellentámadásból aztán be is találtak (0:1) ezen az igen fontos találkozón, hiszen a győztes csapatnak esélye volt arra, hogy a dobogón teleljen. A folytatásban aztán még gólratörőbben játszottunk a szívósan védekező ellenfelünkkel szemben, aminek meg is lett az eredménye. Előbb Mazán Balázs lőtt a játékrész hajrájában egy szerencsés gólt (1:1), majd Garda Bálint is betalált (2:1), így a szünetben nálunk volt az előny. Fordulás után is újabb gólok érkeztek. Garda Bálint lőtt egy szép gólt (3:1), majd Fülöp Noel volt eredményes (4:1), megnyugtatóvá téve ezzel az előnyünket. Az utolsó 10 percben még három gól esett. Előbb szépített a Dunabiztos (4:2), majd fejjel volt eredménye Mazán Balázs (5:2). Röviddel a vége előtt még tudott kozmetikázni az eredményen ellenfelünk (5:3), de összességében megérdemelten gyűjtöttük be a bajnoki pontokat.