Kapus
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Magabiztosan kezdtünk és már a találkozó elején enyhe mezőnyfölényt alakítottunk ki, de ezt gólra váltani csak a 11. percben sikerült, amikor Németh Tamás nagyszerűen ismerte fel a lehetőséget és a kapuba lőtt. (1:0) Ellenfelünk a gólt követően igyekezett bátrabban támadásokat vezetni, de annak ellenére, hogy egy kicsit kiegyenlítettebbé vált a játék képe a kapunk nem forgott veszélyben. A második játékrészben születtek aztán újabb gólok. Ekkor ismét Németh Tamás volt eredményes (2:0), majd Ughy Márk lőtt előbb egy érvénytelen, majd néhány perccel egy érvényes gólt (3:0), jelentősre növelve ezzel a különbséget. A hajrában történt még egy gyors gólváltás. A 42. percben szépített a GBB csapata (3:1), a 43. percben a remekül játszó Németh Tamás pedig visszaállította a háromgólos különbséget. (4:1) Kiegyensúlyozott határozott játékkal gyűjtöttük be a pontokat. Folytatás hétfőn.