(6)
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Nehézségeink adódtak a mai találkozó előtt, ugyanis Szabó Szabolcs és Somogyi Jenő nem tudtak pályára lépni, ezért fokozottan kellett figyelni a kellemetlen ellenfélre. Sajnos hasonló forgatókönyv szerint indult a mérkőzés, mint a legutóbbi találkozásunkkor. Akkor ugyanis (és most is), a meccs elején előnyt szerzett a Szil-Ker Ablak már a 7. percben. (0:1) Fölényben játszottunk a gól előtt és a gól után is, az első találatunkra mégis a 12. percig kellett várni.

Ekkor Garda Bálint vágott közelről a hálóba egy labdát (1:1), majd két perc múlva a vezetést is átvettük, Rajz Miklós mintegy 15 méterről leadott lövésével, ami a bal alsó sarokba landolt. (2:1) A lefújás előtt még Vincze Dezső is betalált (több kihagyott helyzet után), így magabiztos előnnyel kezdhettük a második játékrészt. (3:1) A folytatásban ismét gólt szerzett Vincze Dezső (4:1), majd a kisebb sérüléssel bajlódó Mazán Balázs lőtt okos gólt naggyá téve a különbséget (5:1) Sós Márkó nagy lövése talált utat a hajrában a Szil-ker Ablak kapujába (6:1), amire volt válasza ellenfelünknek - kialakítva a végeredményt (6:2)

Gratulálunk a csapatnak a győzelemhez! Jövő héten a Dunabiztos-Micro alakulata vár ránk!