Mezőnyjátékos
Cserejátékos
(6)
Vezetőedző

A tavalyi ezüstérmes gárda várt ránk ebben a fordulóban és mivel egy igen balszerencsés vereséget szenvedtünk az első mérkőzésünkön, ezért csak a győzelem volt az elfogadható eredmény, ami a rendkívül stabil (két győzelemmel a második helyen álló), veretlen Steelworkers ellenében nem látszott könnyű feladatnak. Aztán tovább nehezítette a dolgunkat, hogy már a 2. percben hátrányba kerültünk, amikor egy rossz helyezkedést követően, az ellenfél szemfüles csatára elé pattant a labda, aki két méterről az üres kapuba továbbította a játékszert. (0:1) A folytatásban (csakúgy mit az előző találkozónkon) főképp nálunk volt a labda, de a Steel bátor játéka néhány kellemetlen pillanatot azért okozott. Tíz perccel a bekapott gól után (több kimaradt lehetőséget követően) Soltész István mintegy 12-13 méterről a bal felső sarokba lőtt (1:1), majd egy szerencsés góllal (amit Garda Bálint jegyzett) az előnyt is megszereztük. (2:1) A félidő hajrájában néhány kemény összecsapás tarkította az alapvetően sportszerű mérkőzést, de góllal ismét mi jelentkeztünk és ezúttal is a fiatal Garda Bálint volt eredményes. (3:1) A második játékrészben remekül járattuk a labdát és több komoly gólszerzési lehetőséget is sikerült kialakítanunk. Aztán az egész találkozón kiemelkedően futballozó Poncok Csaba a félidő derekán lemásolta Soltész Isti gólját és kipókhálózta a bal felső vinklit. (4:1) További gólokat már nem szereztünk a sípszóig, viszont a Steelworkersnek összejött (egy remekbe szabott bombagóllal) a szépítés (4:2), így kétgólos győzelemmel abszolváltuk a meccset.