(6)
Cserejátékos
(6)
Vezetőedző

A nyitó fordulóban a SikerAblak csapata várt ránk. Rendkívül jól megszervezték a védekezésüket és a kapusuk is nagyszerűen védett. Tehát nem volt véletlen, hogy közel negyedórát kellett várni az első gólunkra, amit Mazán Balázs szerzett. (1:0) A fordulásig nem is született újabb találat. A második játékrészben is a fegyelmezett védekezés volt a jellemző ellenfelünkre. Sok helyzetet kidolgoztunk, melyek rendre ki is maradtak. A 26. percben lőtt gólunk után (2:0) így hosszabb gólcsend következett - amit sajnos "fűszerezett" egy SikerAblak-gól (2:1). A hajrá aztán ismét nekünk jelentett "sikeresebb" időszakot. Vincze Dezső bombagólja (3:1), majd Hercsik Ádám remek megoldása (4:1), már nagy gólkülönbséget jelentett. Végül Rajz Miklós zárta a gólok sorát (5:1) magabiztossá téve a győzelmünket. (5:1)

Jövő héten a Fejó-Therm Kft csapatával találkozunk.