46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Masszív, szervezett és jól védekező ellenfél várt ránk a harmadik fordulóban. Ahogy vártuk nagyszerűen zárt a Dunabiztos védelme, így az első negyed órában nem is esett gól, csak helyzetekig, lehetőségekig jutottunk. A 15. percben aztán a remekül játszó Kovács Krisztián betalált, megszerezve ezzel az előnyt. (1:0) Szerencsére nem kellett sokat várni az újabb gólra, amit Fischer Zsigmond jegyzett (2:0), a 18. percben pedig már három gólra nőtt a különbség Bánfalvi Balázsnak köszönhetően. (3:0) Fordulásig már nem változott az eredmény, viszont néhány bravúrt mindkét kapus bemutatott. A második 25 percben a játék képe nem sokat változott, gólt viszont a Dunabiztos Micro ért el, amikor egy remek egyéni teljesítményt követően került a labda a kapunk jobb alsó sarkába. (3:1) A félidő derekán többnyire a mezőnyben pattogott a labda, de annak ellenére, hogy nálunk volt többet, néhány veszélyes szabadrúgást elvégzett a Micro is. A hajrában meg egy gólt elértünk Fischer Zsiga jól eltalált lövéséből (4:1), majd egy Gál Dani kapufa után a kipattanót nagy helyzetben szintén Fischer Zsiga vágta főlé. Ezzel zárult a találkozó. Remek játékvezetés mellett gyűjtöttük be egy nagyon jó csapat ellen a bajnoki pontokat.