46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

A sereghajtó volt az ellenfelünk a záró fordulóban. Magabiztosan kezdtünk, de sokáig nem tudtuk a kialakított mezőnyfölényünket gólra váltani. Sőt a szórványos ellentámadások egyikéből eredményes volt a SZIL-KER, így ott volt az előny. (0:1) Viszont a válaszra nem sokat kellett várni, mert a következő öt percben a gólkirály-jelölt Fischer Zsiga, háromszor is betalált (1:1; 2:1; 3:1). A félidő derekán tehát már magabiztos előnyben voltunk. A hajrá is hozott újabb gólokat. Előbb Bánfalvi Balázs cselezte be magát a védők közé és passzolt a kapuba (4:1), majd Seregy Tamás helyezkedett jól és iratkozott fel a góllövők közé. (5:1) Fischer Zsiga szemfüles gólja (6:1), majd egy újabb Seregy-találat következett (7:1). A sípszó előtt Somogyi Szabolcs vágta közelről még a hálóba a labdát (8:1), így tetemes volt a különbség a félidőben. A fordulás után kiegyenlítettebbé vált a játék. Hat perc góltalanság után szépített ellenfelünk (8:2), de Fischer Zsiga újabb két találata (9:2; 10:2) már két számjegyűvé alakította a góljaink számát. A 42. percben ismét sikerült kozmetikáznia az eredményen a SZIL-KER csapatának (10:3), de Bánfalvi Balázs az utolsó percekre még hagyott egy gólt. (11:3). A lefújást jelentő sípszó előtt még egy gyors gólváltás történt (11:4), Fischer Zsiga fejes-gól (12:4), ami a nyolcgólos sikerünket, valamint az őszi szezon harmadik helyét jelentette. Folytatás tavasszal.