Nagy Márk 2 gól, Ivacs Gábor 2 gól, Kővári László, Márki Dénes, Szalánczi Gergő

46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

A városi Derby helyezéstől függetlenül mindig izgalmas és érdekes csatát szokott hozni. Ezen az estén két olyan csapat találkozott, mely már gyűjtött be idén vereséget, de a jobbik formát ennek ellenére egyértelműen a bajnoki cím védője a Karmacsi Autó mutatta.

Kiegyensúlyozott mezőnyjáték folyt az első negyedórában, elég kemény belemenésekkel és körvonalazódó bátortalan játékvezetéssel. Látható volt, hogy minden kapu felé irányuló mozgásunkat kemény faultokkal kívánják ezen az estén megállítani, főleg úgy, hogy vajmi kevés retorzió érkezett a játékvezetőtől ezekre a szabálytalanságokra. A 12. percben aztán egy kapunk elé lőtt labdát a hálóba vágtak és így a vezetés is ott volt. (0:1) Pár perc múlva egy potyaízű góllal nőtt a különbség (0:2), amire azért Barta Barnabás válaszolt (1:2) A szünet előtt szabadrúgásból csúszott be a labda a bal alsóba így a szünetre két gól volt a hátrányunk. (1:3) Itt kell megjegyezni, hogy 14 (!) komoly belemenés, szabálytalanság történt ellenfelünk részéről (két alkalommal akár két perces kiállítás is követhette volna az esetet), de mindösszesen 5 (!) szabadrúgást végezhettünk el. Az oldalvonal mellől a "jóval előbb faultold le!" bekiabálások sajnos folyamatosan jöttek, így nem is volt kérdés, hogy mi a taktika. A második játékrészben egy  gyors gólváltással kezdtek a csapatok. Előbb Bánfalvi Balázsnak sikerült kikerülnie a becsúszó lábakat és lőtt a hálóba (2:4), majd egy kapu előtti kavarodást követően ismét eredményes volt a bajnok. (2:5) A hajrában egy elkerülhető gól növelte a különbséget (2:6), majd a pálya közepén történt egy perccel a mérkőzés vége előtt egy kakaskodás, amikor az ellenfél játékos, aki érezte,hogy ludas le is sétált, hiszen kiállítást ért a megmozdulása (hozzáteszem a mi játékosunké is). Ekkor ismét született egy furcsa játékvezetői döntés (bár már meg sem lepődtünk) a mi játékosunkat kiállította, míg a már lement Karmacsi-játékost visszahívta, hogy folytathatja a játékot. Az ajándékba kapott emberelőnyt (mire körülnéztünk) ki is használta az ellenfél kialakítva a végeredményt (2:7).

Nem is kívánunk összegezni, hiszen az összefoglalóban mindent leírtunk. Gratulálunk mindenkinek, aki ehhez asszisztált.