Góllövők
-
8
Góllövők
Fischer Zsigmond Lóránt 4 gól, Sós István Márkó, Farkas Viktor, Garda Bálint, Barabás Miklós

Vezetőedző

Nagyszerűen kezdtünk a sereghajtó ellen, hiszen már az 12. másodpercben gólt szereztünk, Barabás Miklós révén. (0:1) Ezt követően is mi irányítottuk a játékot és Fischer Zsiga előbb a 8. percben (0:2), majd egy perccel később ismét Ő talált be.(0:3) A játékrész derekán tovább növelte saját illetve a csapat góljainak számát, amikor egy remek megmozdulás után ismét a hálóba vágta a labdát (0:4). A szünet előtt Garda Bálint is lőtt még egy remek gólt (0.5), így komoly előnyben voltunk forduláskor. A második félidőben kicsit kijjebb tudott jönni ellenfelünk  saját kapuja előteréből, de gólt nem sikerült szerezniük. Farkas Viktornak viszont igen, így már kezdett kialakulni egy nagyobb különbség (0:6) Az utolsó 10 percben előbb Fischer Zsiga mattolta a kapust (0:7), majd Sós Márkó bombagóllal zárta le a találkozót. (0:8) Magabiztos győzelmet arattunk,