Kapus
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Nagyszerűen megszervezete a védekezését a felső házban 5. helyen álló Trend Ingatlan Hamutiprók csapata, így sokáig csak helyzetekig illetve kapufákig jutottunk. A gólcsend a 20. percig tartott, amikor az addig is igen jól játszó Fülöp Noel 2 perc alatt három (!) gólt is szerzett, bebiztosítva a magabiztos előnyt a félidőre (3:0) A szünet után a bekapott gólok ellenére továbbra is a védekezés volt a fő taktikája ellenfelünknek, de ekkor már futószalagon alakítottunk ki helyzeteket a kapujuk előtt.

Azonban ahogy kidolgoztuk a gólszerzési lehetőségeket úgy ki is hagytuk őket (volt rá példa, hogy a gólvonalról lőttük az üres kapu (!) fölé a játékszert). Vincze Dezső azért egyszer betalált még a második játékrészben (4:0), és erre ugyan volt válasza a Trend Ingatlan csapatának (4:1), de biztos győzelmünk nem forgott veszélyben.

Jövő héten a Mé-Szi Frucht Kft csapatával találkozunk.