46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Csapatunk az I. fordulóban nem lépett pályára, mivel a bajnokságban páratlan számú csapat szerepel, így egy gárda minden fordulóban pihen. Az első körben mi voltunk az "erőnyerők".

Ma esti ellenfelünk az SZP-Asztalos SE gárdája volt. Sajnos több játékosunk hiányzott, volt aki a pesti dugóban "rekedt", volt akinek a kórházba kellett menni, és így tovább, ezért csere nélkül voltunk kénytelenek szerepelni a nyitó mérkőzésen. Ennek ellenére magabiztosan kezdtünk - gólfelelősünk Fischer Zsiga három alkalommal is megrezegtette az ellenfél hálóját az első játékrészben. (3:0) A szünet előtti utolsó pillanatban egy véletlenül az ellenfélhez passzolt labdát a kapunkba továbbította egy szemfüles "Asztalos" támadó (3:1), de így is két gólos előnnyel fordultunk. A folytatásban, aztán kezdtünk fáradni, de így is simán eldönthettük volna a találkozót, ugyanis két száz százalékos ziccert is sikerült elrontanunk. Aztán ahogy lenni szokott egy a kapunk előtt keresztbe lőtt labdát a kapufa tövénél becsúszva érkező játékos a hálóba sodort (3:2), vagyis a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. Nem sokkal később Fischer Zsiga aztán ismét eredményes volt, így a két gól megint megvolt közte (4:2). Néhány perccel később újabb szépítés (4:3), majd a hajrában még egy két perces emberhátrányt is ki kellett védekeznünk. Két perccel a vége előtt egy szerencsés góllal pontot mentett az Asztalos (4:4), mi pedig elhullajtottunk kettőt.