I. ZEUS OLD BOYS

DVSZ harmadik helyezett

2008.12.13-án rendezték a Kőrösi Iskolában, a ZEUS Old Boys Kupát, ahol mi is képviseltettük magunkat. A focigálán 35 év feletti játékosok szerepelhettek. Nagyon nehéz csoportba kerültünk, ennek ellenére a csoportból való továbblépés volt eredetileg a minimális célunk. A négycsapatos csoportokból az első két helyen végző csapatok, valamint a két legjobb harmadik csapat jutott tovább a középdöntőkbe.

Csapatunk csoportmérkőzései

DVSZ - Carissa Virág 0-2

DVSZ - Alba Volán 5-1 (Gólszerzőink : Tóth I. (2), Szabó J., Sánta I., Horváth Cs.)

DVSZ - Sárosd 3-1 (Gólszerzőink : Tóth I. (2), Sánta I.)

A csoportból így a második helyen jutottunk tovább.

A négy közé jutásért

DVSZ - Örki Papa (Szfvár) 3-0 ( jogosulatlanul szerepeltetett játékosok miatt, az Örki Papa csapatát a Rendezőség kizárta)

Így a döntőbe jutásért a Csövesek csapata várt ránk. Nagyon egálos mérkőzésen a Csövesek gárdája, egy szerencsés góllal legyőzött minket.

DVSZ - Csövesek 0-1

A harmadik helyért vívott mérkőzésen

DVSZ - Gyalog Galopp 2-2 (Gólszerzőink : Tóth I., Timkó B.)

Büntetőkkel : 4-2 (a büntetőket értékesítette : Pulay F., Tóth I. - Szabó Endre, az ellenfél két hétmétereséből, mindkettőt hárította!)

Tehát a bravúros harmadik helyet sikerült megszereznünk! A legjobb kapus címét is elhoztuk, Szabó Endre révén. A végső győzelmet, a Carissa Virág együttese harcolta ki. (3-2-re győzték le egy viharos mérkőzésen a Csöveseket )

Gratulálunk a hősiesen küzdő csapatunknak! (álljon itt végezetül a mai napon pályára lépő gárdánk névsora) :

Szabó Endre (kapus), Horváth Csaba, Sánta István, Pulay Ferenc, Tóth Imre, Szabó János, Timkó Barnabás, Bolygó Sándor (mezőnyjátékosok)