C. Duna VIV – PET Konzol   3 : 3  (büntetőkkel: 0 - 2)
F.  Rohamkukacok – Füredi Panzió „A”   2 : 12
G. Dunaferr Vasas – Füredi Panzió „B”   3 : 0

Június 17. péntek, 18 óra
Dunaferr Vasas – Füredi Panzió "B"

3 : 0 (játék nélkül)

Aktuális ellenfelünk nem tudott ütőképes csapattal kiállni ellenünk, így a továbbjutás kérdése már a találkozó előtt eldőlt. Ezt követően edzőmeccs jelleggel lejátszottuk a mérkőzést, amit 10:1 arányban megnyertünk. A következő kupafordulóban a Füredi Panzió "A" csapatával fogunk megmérkőzni, június 23-án csütörtökön, 20 órakor.

Góllövőink: Versegi D. (2), Fehér K.

Magabiztosan kezdtük a találkozót s már a 6. percben megszereztük a vezetést, Versegi Dániel nagy góljával (1:0). Néhány percig örülhettünk csak, mert a 9. percben egyenlített a Füredi Panzió. (1:1) A folytatásban előbb Versegi Dániel lőtte be második gólját (2:1), majd Fehér Krisztián hatalmas lövése vágódott a bal felső sarokba. (3:1)

A második félidőben előbb szépített a Panzió (3:2), majd a játékrész közepén egalizálni tudott. (3:3) A hajrá is nekik sikerült jobban. Megszerezték a vezetést (3:4), majd miután jónéhány helyzetet elpuskáztunk, kettőre növelték a különbséget (3:5), beállítva a végeredményt. Összességében a mérkőzés alacsony színvonalú volt. Ehhez párosult egy erélytelen játékvezetés. Csapatunk búcsúzott a kupától.

Jók: Versegi D., Csanaki S., Radványi Á.

R.    Alba Volán – Akrasz Bau   0 : 9
S.     B.T. Team – F.C. Fakabát   6 : 5

3. Forduló

1.  Csövesek – Gyalog Galopp   15 : 1
2.  PET Konzol – Műkedvelők   4 : 4  (büntetőkkel: 3 - 4)
3.  Fejó Therm – Füredi Panzió   1 : 4
4.  Akrasz Bau – B.T. Team    3 : 0

4. Forduló (a döntőbe jutásért)

A.     Csövesek – Műkedvelők   5 : 1
B.     Füredi Panzió – Akrasz Bau   4 : 4 (büntetőkkel: 7 - 6)

1./ A Dunaújváros Kupa célja:
A magasabb és alacsonyabb osztályú csapatok versenyszerű találkozásának elősegítése.
A városi bajnokságban szereplő kispályás csapatoknak kuparendszerű versenysorozat biztosítása.

2./ A Dunaújváros Kupa rendezője:
Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Kispályás Bizottsága
A versenykiírásért felelős: DLSZ Versenybizottsága
A lebonyolításért felelős: DLSZ Kispályás Bizottsága

3./ A Dunaújváros Kupa helyszíne:
 Dunaújváros, Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola Műfüves Sportpálya

4./ A Dunaújvárosi Kupa időpontja: 2011. június 06.- 2011. július 08.

5./ Nevezési határidő: 2011. május 24. kedd

6./ Nevezési díj: 2.000 Forint

7./ Játékjogosultság/ nevezési feltételek:
A Dunaújváros Kupán csak a DLSZ által rendezett 2010/2011-es év Markó Lajos Kispályás Bajnokságban szereplő csapatok és azok hivatalosan leigazolt játékosai vehetnek részt.

8./ Lebonyolítás:
A verseny szabályzata a jelenlegi Dunaújváros Labdarúgó Szövetség Kispályás Bizottság által kiírt 2010/2011. évi versenykiírása.
A mérkőzések a nevezések számától függően 2011. június 06. – 2011. július 08. között kerülnek megrendezésre. A Dunaújváros Kupa lebonyolítása egyenes kieséses kuparendszerben történik.

9./ Továbbjutás eldöntése:
Továbbjutó mindenkor a mérkőzés győztes csapata.
Döntetlen esetén az alacsonyabb osztályú csapat jut tovább.
Azonos osztályú csapatok mérkőzése esetén döntetlennél a továbbjutást büntetőrúgásokkal kell eldönteni (hosszabbítás nincs). 3-3 büntetőrúgás, majd szükség esetén felváltva.

10./ Díjazás
A Dunaújváros Kupa győztese elnyeri a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség vándorserlegét, valamint az 1-4. helyezettek oklevelet és egy-egy labdát kapnak.

11./ Egyéb rendelkezések:
 Az adott mérkőzések játékvezetői költségeit a két csapat fizeti meg a mérkőzés előtt a játékvezetőnek.

A Dunaújváros Kupa mérkőzései egységesen a Dunaújváros, Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola Műfüves Sportpályán kerülnek megrendezésre.

Azonos osztályú csapatok mérkőzésén az osztályra megállapított játékvezetői díjat, míg különböző osztályú csapatok mérkőzésén az alacsonyabb osztályú csapatra vonatkozó díjat kell fizetni.

A mérkőzések kiírt időpontjain változtatni még a két csapat beleegyezésével sem lehet.

Amennyiben rossz időjárás miatt valamelyik forduló elmarad, egy játéknappal tolódik a lebonyolítás. Ha rossz időjárás miatt mérkőzés elmarad, azt a mérkőzést követő napon kell lejátszani.

Mérkőzésen történt kiállítás esetén a fegyelmi tárgyalást a mérkőzést követő napon 17 órakor tartja a Fegyelmi Bizottság. Az érintett játékosok és csapatvezetők a fegyelmi tárgyaláson részt vehetnek.