XIV. Carissa Kupa - Sajtótájékoztató (1)

A Videók, beszámolók, promóciók a XIV. Carissa Kupáról.

"XIII. Carissa Kupa - 2015. január 2-4."

Az ország egyik legnagyobb kispályás labdarúgó tornája

BAJNOKI DÍJKIOSZTÓ - EREDMÉNYHIRDETÉS (2014.07.11.)

A 2013/2014-es bajnokság ünnepélyes díjkiosztójáról készített tudósítást

a városi televízió. (0.38-tól, 07.11-ig)

"Dunaferr Vasas - Füredi Panzió '09 - 2014.05.08."

A tavalyi ezüstérmes volt a bajnoki hajrában a soron következő ellenfelünk.

"Dunaferr Vasas - River Plate - 2014.04.24."

Az újonc RIVER PLATE egyértelműen a 2013/2014-es bajnoki szezon meglepetéscsapata volt. Ennek ellenére magabiztosan nyertük meg a találkozót. (Dunaferr Vasas - River Plate 7:2)

VII. ZEUS OLD BOYS KUPA - 2013. 12.22. (1. rész)

VII. ZEUS OLD BOYS KUPA - 2013.12.22. (2. rész)

Az év végét egy remek 35 év feletti játékosoknak rendezett tornával zártuk. Ja, és nem utolsósorban tornagyőzelemmel. Nézzétek meg az erről szóló két rövid videóanyagot!

"Dunaferr Vasas - Karmacsi Autó FC - 2013.10.29."

Rangadó volt a javából ez a találkozó, annak ellenére, hogy az eredeti időpont helyett (10.17.) jóval később játszottuk le a mérkőzést, a Karmacsi Autó FC. halasztási kérelmének eleget téve.

TOP BUSINESS CUP 2013

Letölthető videó a tornáról a 2013. július 08-i bejegyzés alatt,

a TOP Business Cup 2013. menüpontban, vagy innen:

TOP Business CUP 2013

2013-ban ismét megrendezték a TOP BUSINESS CUP küzdelmeit, ami egy selejtezőnapból (május 05.) és a döntők napjából (június 22.) állt. Csapatunk szerepléséről szól a kisvideó.

Letölthető videó a kupáról az ISD Dunaferr WEB-oldalán

a 2013. október 14-i bejegyzés alatt, "II. Alcufer Kupa" címen

Vagy innen: II. Alcufer Kupa

Elérhető videók a Youtube-on:

II. Alcufer Kupa

II. Alcufer Kupa elődöntő (ISD Dunaferr - Tyco,és a büntetőrúgások)

II. Alcufer Kupa - döntő (ISD Dunaferr - TDK Epcos)

II. Alcufer Kupa döntő - büntetők

Címvédőként vettünk részt a második alkalommal megrendezésre kerülő Alcufer Kupán, Győr-Gyirmóton, ahol idén az ezüstérmet szereztük meg.

II. Akarat Ereje Kupa

Nagyszerű érzés volt ismét Ádám tornáján részt venni, az meg csak hab volt a tortán, hogy az első Akarat Ereje Kupa balszerencsésen elveszített döntője után, végre mi vehettük át a győztesnek járó serleget Ádámtól. Köszönünk Ádám Mindent!

"Adok egy labdát!"

Csapatunk is részt vett abban a jótékony kezdeményezésben, amit a szervezők összekapcsoltak a XI. Carissa Kupa - országos kispályás labdarúgótorna küzdelemsorozatával. Az akció keretében a dunaújvárosi óvodák számára szerveztek gyűjtést a torna rendezői.

Alcufer Kupa - Győr-Gyirmót - 2012. szeptember 29.

Sikeresen szerepeltünk a cégek, vállatok, vállalkozások részére első ízben kiírt Alcufer Kupán, ahol ragyogó teljesítménnyel, megszereztük a tornagyőzelmet és elhoztuk Dunaújvárosba a Vándorserleget. A videóanyagot a Dunatime TV készítette és a városi televízióban is bemutatásra került.

TOP 200 Business Cup - 2012. május-június

Csapatunk részt vett az első alkalommal megrendezésre kerülő TOP 200 Business Cup elnevezésű rendezvényen, ahol egészen a döntőig menetelt. A két kisvideó összefoglalót tartalmaz a rendezvényről.

I. AKARAT EREJE KUPA - elődöntő és a bronzmérkőzés

2012. április 15-én, az I. Akarat Ereje Kupán, csapatunk a Mirage cspatával is mérkőzött. Ennek a találkozónak az összefoglalóját valamint a bronzmérkőzés összefoglalóját tartalmazza a videóösszeállítás.

I. AKARAT EREJE KUPA - kezdőrúgás és összefoglaló a döntőről

Az I. Akarat Ereje Kupán döntőbe jutott a csapatunk. A döntőben az utolsó másodpercben alakult 1:1-re az eredmény. Egészen addig mi vezettünk. A kisvideó a döntő találkozó összefoglalóját tartalmazza, valamint a kezdőrúgást, amit Szatmári Ádám végzett el. - A Kupa megrendezése ugyanis egy jótékonysági akció része volt. A befolyt nevezési díjakat és a számtalan felajánlást egy súlyos betegséggel küzdő kisfiú, Szatmári Ádám gyógykezelésére fordítják a szülők. Ádámnak ezúton is jobbulást kívánunk!

I. AKARAT EREJE KUPA - büntetőrúgások az I. helyért

Az I. Akarat Ereje Kupán az első helyről büntetőpárbaj döntött. A videó az izgalmas hetes rúgásokat mutatja be.

I. AKARAT EREJE KUPA - díjátadó ceremóniaAz I. Akarat Ereje Kupa szíveket melengető díjátadó ceremóniája.

I. AKARAT EREJE KUPA - csoportképek

Az I. Akarat Ereje Kupa végén az arany, az ezüst és a bronzérmes csapatok közös fényképezkedésre álltak össze Ádámmal, a torna főszepelőjével.

IV. ZEUS Senior Kupa (2012.02.26.) - díjátadó ceremónia (3. oldal, 4. videó)

A IV. ZEUS Senior Kupán a bronzérmet szereztük meg. A kisvideó a DLSZ honlapjáról, a díjátadót mutatja be. A torna gólkirálya (7 góllal) csapatunk játékosa, Farsang János lett.

X. Carissa Kupa (2012.01.15.) - Mindent eldöntő hetespárbaj

A X. Carissa Kupán a végső győzelmet is megszerző Karmacsi Autó gárdájával az egyenes kieséses szakaszban találkoztunk. A mérkőzés döntetlenre (1:1) végződött, így következhettek a büntetőrúgások.

dunatime.dunaferr.hu/video/101213 - Győzelem_Karácsonyra

A linkre kattintva megtekinthető a városi televízió riportja csapatunkról. (készült: 2010. december 13-án, a Dunaferr Vasas-Akrasz Bau (4:3) mérkőzést követően)

dunatime.dunaferr.hu/video/091205 - Mikulás Kupa (.avi)

A linkre kattintva megtekinthető a városi televízió tudósítása a 2009.12.05-én rendezett Dunaferr Kupáról.