Aranyérem és nemzetközi szereplés
Aranyérem és nemzetközi szereplés
sikeres hétvégét zárt Tábi Gergő csapata
Budapest, 2025. május 17.
Kiemelkedő eredménnyel zárta a hétvégét Tábi Gergő és csapata, akik a Carissa Sportegyesület támogatásával vettek részt a Schneiderek közötti magyarországi tornán.
A rangos megmérettetésen a csapat kiváló játékkal, magabiztos teljesítménnyel jutott el a döntőig, ahol végül aranyérmet szereztek, megkoronázva ezzel egész napos teljesítményüket. Az egyéni elismerések sem maradtak el: a csapat gólfelelőse Kiss Patrik a torna gólkirályi címét is elhódította, bizonyítva, hogy nemcsak csapatban, hanem egyénileg is a mezőny kiemelkedő játékosa.

A hazai siker egyben kvalifikációt is jelentett a nemzetközi tornára, amelynek idén Magyarország adott otthont. A nemzetközi mezőnyben is remekül helytállt a csapat: izgalmas mérkőzések után egészen a döntőig meneteltek, ahol végül a cseh válogatottal szemben, büntetőpárbajban maradtak alul, így ezüstéremmel zárták a tornát.
Bár a döntő végeredménye csalódást okozott, a teljesítmény így is figyelemre méltó: a csapat nemzetközi szinten is bizonyította felkészültségét és küzdeni tudását.

A jövőre nézve a célok egyértelműek. A csapat már most a következő szezonra készül, ahol szeretnék megismételni, sőt túlszárnyalni idei eredményeiket. A magyarországi torna a tervek szerint Dunaföldváron kerül megrendezésre, míg a nemzetközi döntőnek Franciaország, Dijon városa ad majd otthont.
A Carissa Sportegyesület a jövőben is támogatja Tábi Gergőt és csapatát, akik eltökélten készülnek arra, hogy mind hazai pályán, mind nemzetközi szinten a dobogó legfelső fokára állhassanak.