Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Dolmány Tamás

46.960679869336, 18.927659864084

A záróforduló akár rangadónak is tekinthető lett volna, ha csapatunk az őszi szezonban nem teljesít várakozáson alul. Azonban ellenfelünk a Ködi Generál, nyugodtan kijelenthető, hogy velünk ellentétben nagyszerűen szerepelt és igazi meglepetéscsapata volt a bajnokságnak. Hibátlan, makulátlan mérleggel érkeztek az utolsó találkozóhoz. Pontveszteség nélkül, esélyesként várták tehát a találkozót, mi pedig egy kicsit megtépázott renoménkat igyekeztünk visszaállítani ezen az estén. Jól kezdtünk, és inkább nálunk volt egy kicsivel többet a labda, de a kapuk azért felváltva voltak veszélyben. Helyzetek itt, helyzetek ott, de a kapusok biztosan őrizték a hálójukat. Az első negyedóra végén aztán Farkas Viktor remek lövése utat talált a kapuba (0:1), így a játékrész második felére előnnyel érkeztünk. A folytatásban a játék képe nem nagyon változott, ennek ellenére egy kétperces rövidzárlat (előbb egy szabadrúgás-gól (1:1), majd egy jól eltalált lövés (2:1) eredményeképpen) mégis hátrányban voltunk a forduláskor. A második félidőben kissé keményedett a játék, ismét helyzetek voltak, de Pirik Feri, remekül állta a sarat, míg a másik oldalon a menet közben visszacserélt Farkas Viktor az első labda érintéséből, újra eredményes volt (2:2), így ismét egál. Az utolsó percek izgalmakat még hoztak, de gólokat már nem, így az éllovas ellen ponttal zártunk. A döntetlen egyébként igazságosnak mondható.