Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Barabás Mihály

46.960679869336, 18.927659864084

Izgalmas mérkőzésre volt kilátás, hiszen a jó erőkből álló SZP-Asztalos SE minden csapat dolgát megnehezíti, ráadásul volt egy kis törleszteni valónk is a legutóbbi döntetlen miatt. Jól is kezdtük a találkozót, ugyanis házi gólkirályunk, Fischer Zsigmond előbb a negyedik (1:0), majd a nyolcadik percben is betalált (2:0), így a biztos előny birtokában nyugodtabban játszhattunk. Várni is kellett a következő találatra mintegy 10 percet, amikor ismét Fischer Zsiga jelentkezett egy góllal (3:0). A hajrában sajnos egy elpasszolt labdára lecsaptak az Asztalos játékosai és a bal felső sarokba helyezték a játékszert (3:1), de a szünet előtt Seregy Tamás István is rátalált a góllövő cipőjére, így ismét 3 gólos lett az előny. (4:1) A fordulást követően nem sokat változott a játék képe, ráadásul tovább növeltük a góljaink számát Seregy Tamás István szép megoldását követően. (5:1) A félidő derekán szépített az SZP (5:2), de Seregy Tomi ezen az estén nem akart lemaradni a góllövők versenyében úgyhogy ismét lőtt egy szép gólt (6:2), majd Farkas Viktor okos megoldása után már tetemes (5 gólos) volt a különbség. (7:2) A hajrában tudott kozmetikázni az eredményen az SZP-Asztalos (7:3; 7:4), de a három pont megszerzése ezen az estén nem forgott veszélyben.