Botlott a Dunaferr

A seb beforr, a fájdalom elmúlik, a dicsőség örökre megmarad.

Három összecsapást rendeztek meg hétfőn este a városi kispályás focibajnokság Acerbis Osztályában, ahol a közvetlen élmezőny mindhárom együttese pályára lépett. A nap nyitómeccsén azonban még nem ők, hanem az ötödik Fejó-Therm és a hatodik Szil-Ker Ablak csapatai mérették meg magukat, s ahogy az várható is volt, kiélezett, nagy csatát vívott egymással a két gárda, melyek közül előbbi örülhetett a 3-2-es sikernek, s ezzel együtt annak is, hogy négy ponttal ellépett tegnapi vetélytársától a bajnoki tabellán.

A nap második meccsén a nyolcadik GBB Kft., valamint a második Dunaferr Vasas játékosai húztak szerelést. Ugyan a mérkőzés esélyesének a Dunaferr számított, a GBB alaposan meglepte ellenfelét, s már a mérkőzés elején meglépett 2-0-ra. A Dunaferr a félidő végéig egalizált, majd a fordulás után kétszer is meglépett két találattal, ám a GBB nem adta fel, az utolsó öt percben két gólt szerezve alakította ki az 5-5-ös döntetlent jelentő végeredményt.

A játéknap leginkább várt mérkőzésén a listavezető Karmacsi Autó és a harmadik Steelworkers csapott össze egymással, ám utóbbi csak az első félidőben tudta tartani vetélytársát, mert a Karmacsi a második félidőben öt gólt szerzett úgy, hogy cserébe csak egyet kapott, így idei kilencedik találkozóját is megnyerve erősítette meg első helyét a bajnoki tabellán (6-1).