XVII. FORDULÓ ACERBIS OSZTÁLY 2018. TAVASZ

13
Góllövők
Soltész István Zoltán 6 gól, Soltész Dominik István 4 gól, Szabó Szabolcs, Sós István Márkó, Garda Bálint
Vezetőedző

A sereghajtó volt az ellenfelünk az utolsó előtti fordulóban. Nem álltak be védekezni, sőt már az első percekben felvállalták a nyílt játékot. Nagyszerűen lépett be kapusuk több alkalommal a játékba. A 8. percben azért sikerült az első gólt megszereznünk, Soltész Dominik révén. (1:0) Két perccel később Sós Márkó lőtt szép gólt (2:0), majd ismét Soltész-gól következett (3:0) ezúttal István vágta a kapuba a labdát. Ezután néhány remek védésnek köszönhetően (amit a Kemi-Ker hálóőre mutatott be) nem nőtt az előnyünk.

A játékrész hajrájában aztán ismét Soltész-show következett. A fiúk 8 perc alatt 5 (!) gólt "termeltek" (8:0), így nagy gólkülönbség alakult ki a szünetre. A fordulást követően előbb Soltész István folytatta ott ahol abbahagyta (9:0), majd szépített a Kemi-Ker csapata (9:1), de Soltész Dominik bombagóljával visszaállította kilenc gólos különbséget. (10:1) Az utolsó percekben a hosszú kihagyás után remekül visszatérő Szabó Szabolcs is feliratkozott a góllövők közé (11:1). Soltész István gólja már szinte menetrend szerint érkezett (12:1), aztán a mérkőzést és a gólok sorát Garda Bálint zárta le (13:1).

Remekül és agilisan de ami még ennél is fontosabb eredményesen játszottunk A nagy gólkülönbség ellenére a Kemi-Ker gárdája is minden dicséretet megérdemel sportszerű játékáért.