(5)
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Az idén nagyszerűen szereplő Dunabiztos-Micro várt ránk ebben a fordulóban. Voltak hiányzóink, de ennek ellenére a három pont megszerzése volt a cél. A meccs elején enyhe mezőnyfölényben játszottunk, viszont ellnfelünk az első kontratámadásából gólt szerzett. (0:1) A folytatásban azonban sikerült remek gólokat elérnünk. Sós Márkó a félidő derekán hatalmas bombát zúdított a kapu bal oldalába (1:1), majd a hajrában ismét egy bombagóllal jelentkezett (2:1), így előnnyel fordultunk. A második játékrészben egy 5 perces rövidzárlat volt a védekezésünkben, amit gólokkal abszolvált a Micro. Előbb egyenlítettek a 34. percben (2:2), majd két perc múlva az előny is náluk volt (2:3), amit újabb két perc elteltével meg is dupláztak. (2:4) Az utolsó 10 percben aztán Fischer Zsigmond szépített büntetőből, (3:4), majd Sós Márkó lövése vágódott a 47. percben a hálóba. (4:4) Sajnos újabb gólt már nem tudtunk szerezni, így egy pont került a nevünk mellé.