Mezőnyjátékos
Cserejátékos
(6)
Vezetőedző

Nehezen állt össze a csapat, hiszen úgy terveztük, hogy ez a mérkőzés halasztásra kerül majd a műfüves pálya burkolatcseréje miatt. Sajnos azonban a munkálatokat még nem kezdték el, így a meccs is aktualizálódott. Egy teljesen alkalmi felállással igyekeztünk megszerezni a bajnoki pontokat, ami a találkozó elején, igen nehéznek tűnt. Olyannyira, hogy egy távoli lövéssel ellenfelünk már az 5. percben megszerezte a vezetést. (0:1) Enyhe mezőnyfölényben játszottunk, ennek ellenére néhány kimaradt helyzet után ismét a SZIL-KER csapata talált be, megduplázva előnyét. (0:2), a folytatásban aztán érkeztek a DUNAFERR VASAS gólok is. Előbb Hercsik Ádám lőtt egy nagyszerű kapufás gólt a félidő derekán, majd Mazán Balázsnak a sok helyzetéből végül egyet sikerült a gólvonal mögé "tuszkolnia", így döntetlennel fordultunk, A második játékrészben magasabb sebességi fokozatra kapcsoltunk, amit Vincze Dezső bombagólja (3:2), és Németh Tamás okos megoldása (4:2) is jelzett. A sípszó előtt még volt egy gólváltás (4:3), Németh Tamás :(5:3), így a nehézségeink ellenére kijelenthető, hogy biztosan gyűjtöttük be a három pontot.