Szűcs Zoltán
Kapus
Mezőnyjátékos
Vezetőedző

A GBB Zrt csapata a bajnoki tabella második felében (egész pontosan a hetedik pozícióban) volt, de a gárda a játékosállománya és az erőssége alapján akár a dobogós helyekért is harcolhatna. Több egykori NBI-es, NBII-es játékost és nagyszerű kispályás specialistákat is a soraik között tudhatnak.

Szóval emiatt is nehéz találkozóra számíthattunk, ráadásul tétje csak nekünk volt igazából a mérkőzésnek, hiszen a GBB Zrt alakulata a legjobb esetben is maximum a hatodik helyen zárhatja a szezont (ha nyer ezen a meccsen), viszont a hetedik helyét egy esetleges döntetlen, vagy vereség esetében sem veszélyezteti semmi. Nekünk viszont siker esetén a második vagy a harmadik hely válhatott elérhetővé (ami ezt a hektikus évet tekintve - elfogadhatónak lenne mondható) A vereség a dobogóról történő lemaradásunkat valószínűsítené. Magabiztosan kezdtük a küzdelmet, de azt lehetett érezni, hogy ellenfelünk is kőkeményen a győzelemre játszik. Felváltva forogtak veszélyben a kapuk, de azért lényegesen többet volt nálunk a labda és több ígéretes szituációt is kialakítottunk a GBB kapuja előtt. Az első negyedórában nem született gól.

Aztán a 17. percben végül Bogáti Péter betalált (1:0), így előnnyel fordultunk. A szünetet követően, ismét elpuskáztunk néhány komoly gólszerzési lehetőséget, de meg kell jegyezni, hogy a GBB kapusa, Pölöskei Tamás bravúrt-bravúrra halmozott. Rajta kívül is több remek teljesítmény volt az ellenfélnél. Szalai Norbert és Egejuru Ukwuoma Godslove kiemelkedően játszott, de szerencsére nálunk is akadtak remek teljesítmények. A mezőny egyik legjobbja az ördöngösen cselező Gerebenics Norbert volt, valamint Bogáti Péter is hozta a már megszokott kiemelkedő és nem utolsósorban eredményes játékát. Nem is volt véletlen, hogy több elhibázott esély után ismét ő talált be, növelve a gólkülönbséget. (2:0) A hajrára sem változott a játék képe, viszont pár perccel a bírói sípszó előtt a hálónkba talált a GBB Zrt (2:1), így az utolsó pillanatokban volt némi feszültség az egyenlítés reményében rohamozó GBB és a három pontot megtartani igyekvő csapatunk között, de újabb gól már nem született, így begyűjtöttük a három bajnoki pontot.

Egész évben nehézségekkel küzdöttünk, ennek ellenére a dobogóra beérkezhet a csapat (van még néhány mérkőzés és néhány elmaradt találkozó) - így csak gratulálni tudunk a fiúknak!