Kapus
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

A bajnokság utolsó találkozójának a tabellán elfoglalt helyezések szempontjából már nem volt jelentősége és igaz, hogy az ezüstérmes lépett pályára a bronzérmes ellen, és így rangadónak is lehetett kikiáltani a mérkőzést, de a csapatok inkább kötelezően lejátszott meccsnek tekintették és fociztak egy jót. Az persze látszott, hogy két jó gárdáról van szó, a remek megoldások, a nagyszerű gólok és a parádés védések nem is hiányoztak. A védekezéssel keveset foglalkoztak a játékosok, volt is gól bőven. A gólgyártást Rajz Miklós nyitotta meg a 2. percben (1:0), amire egy „lesipuskás” találattal válaszolt a Mé-Szi Frucht. (1:1) A 6. percben jó formában játszó Farkas Viktor lőtt egy nagy gólt (2:1) amire a félidő derekán ismét tudott reagálni a Mé-Szi (2:2) Ezt követően percenként megzörrentek a hálók. Jenei Ottó szépen kijátszott akció végén volt eredményes (3:2), majd egalizált a Mé-Szi Frucht (3:3).

A hajrában Farkas Viktor ismét (4:3), Farkas Attila pedig először iratkozott fel a góllövők közé (5:3), így a fordulásnál magabiztos előnyben voltunk. A szünet után közel 10 perces gólcsend következett. Aztán zárkózott a Mé-Szi (5:4), de Farkas Viktor harmadik góljával ismét kettő volt közte. (6:4) A 42. percben szép gólt lőtt a Mé-Szi (6:5), azonban az utolsó 5 percben kicsit elfáradó ellenfelünk kapuját az egyébként remekül védő hálóőrük sem tudta megmenteni újabb három találattól, amit Jenei Ottó kétszer (7:5; 8:5) és Farkas Viktor egyszer (9:5) terhelt még meg. Közönségszórakoztató meccsel zártuk a bajnokságot.