Komáromi Ádám 3 gól, Szabó Gábor, Ürmös zoltán
(4)
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Sajnos komoly nehézségeink voltak a kezdéskor, hiszen több játékosunk is csak késve tudott megérkezni a mérkőzésre és így a foghíjasan felálló csapatunk, gyorsan összeszedett háromgólos hátrányt. (0:3) Az első félidő hajrájára befutó játékosok megkezdték a felzárkózást Poncok Csaba góljával (3:1), azonban a fordulást követően a még be sem melegedett csapat még egy találatot beszedett (1:4), ami tovább nehezítette a dolgunkat. Nagy fölényben játszottunk, ami aztán gólokban is kezdett megmutatkozni. Héger Attila nagyszerű találatára (2:4) még ugyan volt válasza a Siker Ablaknak (2:5), de az utolsó 10 percben már csak Dunaferr-gólok potyogtak. Előbb Sós Márkó bombázott a a kapuba (3:5), majd ismét Héger Attila volt eredményes. (4:5) A találkozót Sós Márkó érdekes gólja zárta le (5:5), de ez is csak az egy pont megszerzésre volt elegendő.

Szomorú hír kapcsolódott később ehhez a mérkőzéshez. A SikerAblak csapatában remekül játszó Komáromi Ádám (aki ezen a találkozón 3-szor is eredményes volt) sajnos szombaton hajnalban nem egészen másfél nappal a mérkőzésünk után tragikus autóbalesetben elhunyt. Őszinte részvétünk a családnak és a hozzátartózóknak...