Kapus
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Nehézkesen kezdtünk, sajnos kellett 10-15 perc amíg „üzemi hőmérsékletre” került csapatunk. Addig azonban kaptunk egy gólt, a rendkívűl határozott játékkal jelentkező Fejó-Therm-től (0:1), sőt a szünet előtt másodszor is megzörrent a hálónk (0:2), így komoly hátrányban voltunk a félidőben. A folytatásban magunkra találtunk és az ekkor már szívósan védekező ellenfelünk nem tudta megakadályozni, hogy a 34. percben Ughy Márk szépítsen. (1:2) Egy perccel később Rajz Miklós egyenlített (2:2), majd Jenei Ottó bombázott a Fejó kapujába, így már mi voltunk előnyben és jól is játszottunk.

Ezt jelezte az is, hogy Rajz Miklós újabb gólt lőtt (4:2), amire ugyan egy nagyszerű szabadrúgás kombináció végén válaszolt a Fejó-Therm (4:3), de a három pont a mi nevünk mellé került és ezen az estén ez volt a legfontosabb.

Jövő héten a Karmacsi Autó FC csapatával találkozunk.