(6)
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Hűvös, kissé ködös idő várt a csapatokra. Sajnos a pálya talaja a leereszkedő párától kissé csúszott, így várható volt, hogy a védekezés nehézkes lesz mindkét együttes számára. Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már az első negyedóra végén komoly különbség alakult ki a remek formában játszó Mazán Balázs két, illetve Vincze Dezső egy találatának köszönhetően. (3:0) A félidő derekán egy visszagurított labdából hatalmas bombagóllal szépített azonban a Kemi-ker Mirage (3:1), sőt röviddel később tovább zárkózott ellenfelünk (3:2), de Mazán Balázs ismét betalált (4:2), amire volt a félidőt jelző sípszó előtt válasza a Kemi-ker alakulatának (4:3), így minimális előnnyel fordultunk. A folytatásban 8 percen keresztül újabb Mazán Balázs "gólparádét" láthattunk - háromszor zörgette meg ugyanis ez idő alatt az újonc hálóját csatárunk (7:3). Az újabb szépítésre (7:4) Garda Bálint jobb alsó sarokba lőtt gólja következett. (8:4). A hajrában a védekezésre már nem igazán ügyelő csapatok még háromszor asszisztáltak gólhoz. Előbb kétszer sikerült az eredményen kozmetikáznia a Kemi-ker Mirage-nak (8:6). majd természetesen Mazán Balázs tette fel a koronát teljesítményére, amikor bevágta hetedik (!) gólját is. (9:6) Igazi közönségcsalogató gólfesztivált mutattak be a csapatok, Mazán Balázs pedig szenzációsan használta ki helyzeteit.

Legközelebb a GBB Kft gárdájával találkozunk.