Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Sajnos több játékosunk hiányzott a mai találkozónkról. Ami egyrészt örömteli, hiszen öten is szóba jöttek a Magyar Kispályás Válogatottnál, így most őket nélkülöznünk kellett, ugyanis kint vannak a Világbajnokságon Tunéziában, amihez gratulálunk és sok sikert kívánunk a válogatottnak - másrészt viszont pótolni kellett őket és ezt nagyszerűen meg is tettük a kellően agresszív, jó játékerőt képviselő SZP-Asztalos SE ellen.

Mazán Balázs már a 3. percben lőtt egy nagyszerű gólt (1:0), majd néhány perccel később Cseh Péter is betalált (2:0). Többnyire az ellenfelünk kapuja előtt folyt a játék, de az SZP-Asztalos SE is vezetett több igen ígéretes kontratámadást. Végül néhány távoli lövés jelentett csak veszélyt - de a félidőt jelző sípszó előtt közvetlenül azért összejött ellenfelünknek a szépítés (2:1) A második játékrészben kiegyenlítettebbé vált a játék, de újabb gólt mi értünk el Fischer Zsigmond Lóránt révén. (3:1) A félidő derekán ismét közelebb zárkózott az SZP-Asztalos SE (3:2), azonban Vincze Dezső hatalmas bombagólja (egy félpályáról elvégzett szabadrúgásból született) ismét kétgólos előnyt jelentett. (4:2) A hajrában megint sikerült kozmetikáznia az eredményen az Asztalosnak (4:3), de újabb gól már nem esett, így begyűjtöttük a három pontot.

Jövő héten a Karmacsi Autó FC. ellen lépünk pályára.