Balogh Péter 2 gól, Bartók-Simkó Barnabás 2 gól, Schrancz László, Molnár Tamás

46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Rendkívül alkalmi felállásban léptünk ezen az estén pályára, hiszen több játékosunk is Ausztráliában a Kispályás Labdarúgó Világbajnokságon vesz részt, jó páran pedig holnap reggel utaznak Krétára a Socca Világbajnokságra, így ma ők sem léphettek pályára. Sajnos gyorsan hátrányba is kerültünk egy éles szögből leadott lövést követően (0:1), majd néhány perccel később 8-9 méterről kaptunk egy elkerülhető gólt. (0:2). A játék képe kiegyenlített volt a hátrány ellenére de mi csak kapufákig jutottunk. Ráadásul a félidő hajrájában újabb gólt kaptunk szabadrúgásból (0:3), így tetemes különbség volt forduláskor. A második félidőt góllal kezdtük. Béres Feri remek akciógólt lőtt (1:3), de hiába találtuk el újból és újból a kapufát (a találkozón összesen 7 (!) alkalommal) a második találat nem akart megérkezni. Az utolsó pár percben ráadásul előbb egy távolabbi lövésből (1:4), majd egy fejesből (1:5), végül egy szerencsésen szituációból (1:6) kaptunk gólokat, így nagy lett a különbség a végére. Ezer sebből vérző csapatunk ezen az estén nem tudott megfelelő színvonalon teljesíteni. Jövő héten és a hátralévő találkozókon sokkal jobb teljesítményre lesz szükség a sikerhez.