Mezőnyjátékos
Cserejátékos
(7)
Vezetőedző

Nagyszerűen kezdtük az igen fontos mérkőzést, hiszen a 2. percben Jenei Ottó (1:0), a 4 percben pedig Vincze Dezső is betalált (2:0), megadva a találkozó alaphangját. A bekapott gólok ellenére a Mé-Szi Frucht bátran kitámadott és néhány veszélyes helyzetet sikerült is kialakítaniuk a kapunk előtt. Újabb gólt mégis mi szereztünk Rajz Miklós révén (3:0) háromgólosra növelve előnyünket. A félidő hajrájában egy távoli lövést Ács Gábor ugyan hárított, de a kipattanó labdát az ellenfél támadója 6 méterről a hálóba vágta. (3:1) A szünet előtt még volt egy gyors gólváltás.

Vincze Dezső ismét betalált (4:1), a Mé-Szi pedig egy szép találattal válaszolt erre a gólra (4:2), így újra két gól volt csak a különbség. A második játékrész elején Fülöp Noel bombázott a kapuba (5:2), majd Rajz Miki szintén egy nagy lövéssel zörgette meg a hálót (6:2). A félidő derekán kimaradt néhány helyzet, a hajrában viszont esett még két gól. Előbb elenfelünk szépített (6:3), az utolsó percben pedig Rajz Miklós harmadszor is eredményes volt, kialakítva a végeredményt (7:3).

Jövő héten a Fejó-Therm KFT csapatával találkozunk.

Horváth Csaba (vezetőedző)

Jól kezdtük a mérkőzést, a gyors gólok meghatározták a meccs kimenetelét! Végig irányitva, magabiztos sikert arattunk a lelkes ellenfél ellen! Gratuláció a csapatnak!