(5)
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Nagy lendülettel kezdtek a csapatok, de gól csak az első negyedóra végén született. Ekkor egy bombagóllal megszerezte a vezetést a GBB Zrt gárdája (0:1), aztán három perccel később újabb nagy gól és ezzel már komoly hátrányba kerültünk. (0:2) A félidő hajrája azonban már a mienk volt. Sós Márkó két nagyszerű találatával egalizáltunk még a szünet előtt. (1:2; 2:2) Fordulás után lényegesen jobb játékot mutattunk be. Előbb Rajz Miklós lőtt a hálóba (3:2), majd a 36. percben ismét ő volt eredményes. (4:2) Talán a kelleténél jobban megnyugodtunk, mert egy szerencsés szituációból (elcsúszott a védőnk) szépített a félidő derekán a GBB (3:4), de Rajz Miklós ismét eredményes volt, így két gólos előnnyel érkeztünk a hajrához. (5:3) Ami aztán (mint később kiderült) kevésnek bizonyult a három pont megszerzéséhez. Pár perccel a mérkőzés vége előtt ugyanis szépített ellenfelünk (5:4), majd egy szöglet utáni rossz helyezkedést követően ki is egyenlített. (5:5) Egy remek játékkal megfordított találkozón, ismét kiengedtük a kezünkből a győzelmet.

Folytatás egy hét múlva, az elmaradt mérkőzésünk pótlásával.