Góllövők
-
11
Góllövők
Vincze Dezső 3 gól, Héger Attila 2 gól, Barabás Miklós 2 gól, Vajai Viktor, Sós Márkó, Mazán Balázs, 1 öngól

Vezetőedző

A legjobb négy közé jutás volt a tét a Dunaújváros Kupában. Ellenfelünk a IV. osztály bajnokcsapata a Labdaérzék Gourmand gárdája az előzetes információk szerint alaposan felkészült a találkozóra. Az első 10 percben nem is esett gól, remekül védekeztek és még néhány távoli lövéssel is kísérleteztek a Gourmand játékosai. A 11. percben aztán Héger Attila lőtt egy szép gólt (0:1), de aztán újabb 7 perces gól-csend következett. Ekkor Barabás Miki zúdította a kapu bal felső sarkába a labdát (0:2), így a hajrára két gólos előnnyel érkeztünk. Az utolsó percekben egy menteni igyekvő védő a saját kapujába sodorta a labdát (0:3), majd Barabás Miki újból értékesített egy helyzetet (0:4), így négy gól volt a különbség a szünetben. A fordulást követően a kissé fáradó ellenfelünk védekezése már kevésbé volt feszes. Ezt először Vajai Viktor használta ki (0:5), majd Vincze Dezső lőtt egy bombagólt. (0:6) A játékrész derekán Héger Attila egy technikás találattal jelentkezett (0:7), aztán Vincze Dezső előbb belőtte második (0:8), majd harmadik gólját is. (0:9) A 41. percben még Sós Márkó is feliratkozott egy nagy góllal a találati listára (0:10), Mazán Balázs pedig 2 perccel a lefújás előtt volt eredményes. (0:11) A magabiztos győzelem és a nagy gólkülönbség ellenére a megszokottnál több volt az eladott labda a pontatlan átadás. A döntőbe jutásért játszunk jövő héten kedden, ahol ezeket a hibákat minimalizálni kell. Ennek ellenére természetesen gratulálunk a csapatnak a legjobb négy közé jutásért!