Cserejátékos
(8)
(0)
Vezetőedző

Tudtuk, hogy a címvédő Dunabiztos-Micro mindent el fog követni annak érdekében, hogy ismét elnyerje a serleget, így nehéz, küzdelmes mérkőzésre számítottunk. Dolgunkat nehezítettük azzal, hogy már a második percben hátrányba kerültünk egy szögletrúgást követően, amikor az egyik menteni akaró védőnk lábáról jutott a kapunkba a labda. (0:1) A folytatásban nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítés érdekében, ami végül a 10. percben Schrancz Balázs találatával sikerült is. (1:1) A félidő hajrájában kiegyenlített játék folyt, de a Dunabiztos ismét gólt ért el (1:2), így a szünetben minimális hátrányban voltunk. A második játékrészt viszont nagyszerűen kezdtük. Kissé átszerveztük a csapatot és az ékbe fellépő Schrancz Balázs remek megoldásai, valamint a többi csapatrész feljavuló produkciója azt eredményezte, hogy 5 percen belül (!) hárman is (előbb Farkas Viktor (2:2), majd Németh Tamás (3:2) végül Schrancz Balázs (4:2) is) feliratkoztak a góllövők közé ezzel mintegy eldöntve a kupa sorsát. Az utolsó percekben még szépített a Dunabiztos-Micro (4:3), sőt néhány igen veszélyes helyzetet is kialakítottak ezen felül (természetesen mi is szerezhettünk volna még újabb gólokat), de az eredmény már nem változott így kupagyőztesként zártuk a szezont.

Gratulálunk a csapatnak és az ellenfeleinknek!