Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Nagy Milán

46.960679869336, 18.927659864084

Szerencsére a nap közben eső csapadék elállt, így kellemes időben, egy nagyon kicsit csúszós talajon (műfüvön) kezdhettük el a mérkőzést. Az első félidő elején enyhe mezőnyfölényben játszottunk, sőt Pál Milán (a beállása utáni első labdaérintéséből) gólt is szerzett. (1:0) A folytatásban kezdett kiegyenlítettebbé válni a játék, néhány kellemetlen, gyors akciót vezetett a Hardferr Bau, és az egyenlítés is összejött nekik a 13. percben. (1:1) A szünetig felváltva voltak veszélyben a kapuk, de több gól már nem esett. A fordulást követően mindkét csapat a győztes gólra hajtott, így nagyszerű közönségszórakoztató mérkőzést láthattak a nézők. Az utolsó 10 perc megkezdésekor Pál Milán ritkán látható nagy bombagólt lőtt (a videó összefoglalóban érdemes megnézni), ami aztán végül a győzelmünket eredményezte. (2:1)  Nagyszerű ellenfelet győztünk le, gratulálunk mindkét csapatnak!