Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Barabás Mihály

46.960679869336, 18.927659864084

Nagyszerű ellenfél várt ránk a folytatásban, azonban sajnos sérülések és egyéb problémák sújtották a Ködi Generál csapatát, így foghíjasan tudtak csak szerepelni ezen a találkozón. Természetesen mi igyekeztünk fegyelmezetten és nagy odafigyeléssel szerepelni ezen a mérkőzésen is. Fischer Zsigmond kezdte meg a gólok sorát a 6. percben (1:0), aztán három perc múlva ismét ő váltotta gólra a mezőnyfölényünket. (2:0) Ritkán jutott el a Ködi csapata a kapunkig - ha igen, akkor pedig a védelem jól zárt. Seregy Tamás a tizedik, (3:0) - aztán Bánfalví Balázs a 12. percben rezegtette meg a hálót. (4:0) A játékrész hajrájában Pál Milán is meglőtte a saját gólját (5:0), majd a félidő végén Bánfalvi Balázs volt újra eredményes. (6:0) A szünetben további játékosok jeleztek kisebb sérüléseket ellenfelünknél, így a mérkőzést nem tudták folytatni.

DLSZ határozat:

Versenybizottsági Határozat VH 2021/2022-5. A Markó Lajos Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság MezDepo I. osztályának 4. fordulójában, a 2021.09.23. 20 órára kiírt KÖDI GENERÁL KFT – DUNAFERR mérkőzést a KÖDI GENERÁL KFT csapata létszámhiányosan (4+1) kezdte meg, majd egy sérülést követően a II. félidőt már nem kezdte meg, ezért a mérkőzés félbeszakadt. A DLSZ Versenybizottsága, a Markó Lajos Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2021/2022. évi Versenykiírásának 16. pontjának 8. bekezdését alapul véve, a mérkőzés 3 pontját, a pályán elért eredménnyel (6-0 a DUNAFERR csapatának) hagyja jóvá, a KÖDI GENERÁL KFT csapatát pedig 1 (egy) büntetőponttal sújtja.