Barabás Mihály
Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

A nagy érdeklődéssel várt rangadó, ami a csapatok helyezésétől függetlenül mindig rangadónak számít, jó összecsapást és igen szoros eredményt sejtetett. A két jól felkészült gárda nagy küzdelme rengeteg jó megoldást hozott. Többnyire nálunk volt a labda a Karmacsi Autó FC főképp a masszív védekezésre és a kontrákra építkezett. Nagy helyzetek maradtak ki mindkét oldalon, de a szerencse egy bombagól formájában a címvédő mellé állt.

A szünet előtt néhány perccel ugyanis egy nagyszerű kapufás gól született. (0:1) Ennek (is) köszönhetően még inkább beásta magát a kapuja előterébe a bajnokcsapat és az elszánt védekezés meg is hozta a gyümölcsét, hiszen nem sikerült gólt szereznünk. A döntetlen jobban megfelelt volna a mérkőzés képének, de ez a bajnokság (az egész szezon) egy kicsit hektikusra sikerült csapatunknak, így ez a meccs sem alakult számunkra kedvezően. Ősszel reméljük,hogy a szebbik arcunkat mutatjuk majd.