Mezőnyjátékos
Cserejátékos
(5)
Vezetőedző

A papíron újonc, de sok első osztályú játékossal megerősített Steelworkers ellen léptünk pályára. Jó meccsre számítottunk, a végső bajnoki sorrendet is befolyásoló találkozón. Ezen a mérkőzésen is rosszul kezdtünk, két távoli lövés jutott el a kapunkba két percen belül (0:1, 0:2), így hátránnyal értünk a félidő derekára. A hajrában aztán Bogáti Péter fordult le remekül a védőjéről és a kapu bal oldalába lőtt (1:2), majd két perccel később Németh Tamás vágta közelről a hálóba a labdát (2:2). A második 25 perc újabb Bogáti Péter góllal indult, így már nálunk volt az előny. (3:2) Ezt követően egy jogos büntetőt kapott ellenfelünk, amit Elter Zoltán jó reflexszel védett.

Aztán ismét néhány rossz döntés a kapunk előtt, amiből előbb egyenlített a lelkes Steelworkers (3:3), majd pedig megszerezte újra az előnyt. (3:4) A hajrában igyekeztünk újabb gólt szerezni, de mivel nem sikerült, így idei első vereségünket kellett elkönyvelnünk. Folytatás a jövő héten a SikerAblak GSV ellen.