Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Barabás Mihály

46.960679869336, 18.927659864084

Rangadóra készültünk, hiszen a bajnoki tabella második pozícióját foglaltuk el, ellenfelünk pedig a harmadik helyen állt a meccset megelőzően. Ennek megfelelően magas színvonalú, kemény mérkőzést vívtunk a Fejó-therm Kft alakulatával, akik nagyon kevés gólt kaptak a szezonban, mi pedig a legtöbb rúgott gólt tudhattuk magunkénak a mezőnyben. Az első játékrészben többet volt nálunk a labda, de a kialakított helyzeteket rendre kihagytuk, a szórványos ellentámadások, pedig némely esetben elég veszélyesek voltak. A szünet előtt egy bátor átlövést követően a Fejó jutott előnyhöz. (0:1) A fordulás után, nagyon sokat pattogott az ellenfél térfelén a labda, de egyenlíteni csak a hajrában sikerült egy jogosan megítélt büntetőből Bánfalvi Balázs révén. (1:1) A megmaradt 2 percben egy lapra feltéve támadtunk, a győzelem megszerzése érdekében. Sikerült is komoly helyzeteket kialakítani, de ezek sajnos nem értek góllá. Aztán a foci törvénye bejelentkezett - az egyetlen ellenakcióból a Fejó játékosa élete bombagólját rúgta meg, három ponthoz juttatva csapatát. (1:2)