Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Barabás Mihály

46.960679869336, 18.927659864084

A SZIL-KER Ablak volt a soron következő ellenfelünk. Nagy nyomást helyeztünk a kapujukra már az első játékrészben és a helyzeteink nagy részét sikerült is kihasználnunk. Ebben az időszakban sűrűn potyogtak a gólok, de szerencsére csak a részünkről, ugyanis Fischer Zsiga 3, Bánfalvi Balázs, Seregy Tamás és Kis Róbert 2-2, valamint Kovács Krisztián egy találatára nem jött válasz a szünetig (10:0). A fordulást követően, szervezettebb védekezést mutatott be a SZIL-KER és a kontráik is veszélyesebbek voltak. Sikerült is nekik a szépítés (10:1), azonban a következő 5 perc alatt a csapatkapitány Bánfalvi Balázs 3-szor is eredményes tudott lenni, majd Fischer Zsigmond is jelentkezett egy nagy góllal, így már 14 (!) találatnál jártunk. Egy kontrából ismét kozmetikáztak az eredményen az ablakosok (14:2), de erre is volt válaszunk, Kovács Krisztián (15:2), Knausz Tamás (16:2), majd Fischer Zsigmond (17:2). Az utolsó két percre egy-egy gól maradt. Egy tetszetős támadás végén harmadszor is betalált a SZIL-KER Ablak (17:3), a lefújás előtti pillanatokban pedig Seregy Tamás állította be a 18:3-as végeredményt.