Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Nagy László

46.960679869336, 18.927659864084

Nedves csúszós pályán kissé tartalékos ellenféllel néztünk farkasszemet ezen az estén. Igyekeztünk nyomást gyakorolni a Fejó-Thermre, ami sikerült is, hiszen már a második percben Karacs Dániel lövése (1:0), majd a 4. percben Bánfalvi Balázs remek megoldása jelentett gólokat csapatunknak. (2:0) Aztán aleginkább a védekezésre összpontosító ellenfelünk, nagyon jól oldotta meg a kapu előtti feladatát, ugyanis közel negyed órát kellett várni az újabb találatra, amit Apatini Márk ért el. (3:0) Közben volt egy vitás eset is, de végül szabadrúgást lőhetett a Fejó-Therm a hatosunk vonaláról, ami elkerülte a bal felső sarkot. A félidő hajrájában előbb Bánfalvi Balázs (4:0), majd Karacs Dániel (5:0) volt újból eredményes, így tetemes előnnyel mehettünk a szünetre. A második félidőben kiegyenlítettebbé vált a játék. Ellenfelünk jól védekezett és néhány veszélyesebb kontratámadást is kialakítottak. Bánfalvi Balázs azonban megint megzörgette a 30. percben a hálót (6:0), majd a játékrész derekán Karacs Dániel folytatta a góllövést. (7:0) A hajrában még egy Bánfalvi Balázs gól született (8:0), így kialakult a végeredmény.