Dunaújváros, DLSZ Aréna
Mérkőzés játékvezetője
Nagy Milán

46.960679869336, 18.927659864084

Lendületesen kezdtek a csapatok. A bátor harcmodort felvállaló Hardferr Bau fiatalos támadójátékának köszönhetően kapufákig helyzetekig jutott, de a túloldalon is kialakult több veszélyes szituáció, így el lehet mondani, hogy az első negyedórában felváltva voltak veszélyben a kapuk. A labda azért többet volt nálunk, de mégis csak a 15 percben érett ez góllá. Ekkor Klémán Máté vágta a hálóba a labdát.(1:0) A játék képe azonban a gól után sem változott, így közel 10 percet kellett várni az újabb találatra, amit Gál Dániel jegyzett. (2:0) A szünet után a kellemes foci időben végre megérkeztek a gólok is. Két perccel a fordulást követően házi gólkirályunk Fischer Zsigmond talált be. (3:0) Újabb kettő perc elteltével pedig ismét ő volt eredményes (4:0) komollyá téve a különbséget. A Hardferr Bau kontrái továbbra is veszélyesek voltak, de Barsch Gábor remekül őrizte a hálónkat, míg Balogh Zoltán hatalmas felső sarkos bombájával (5:0) tovább nőtt az előny. Három perc múlva viszont a Hardferr egy jól eltalált lövéssel szépített. (5:1) A 38. percben Fischer Zsigmond estében passzolt a kapuba (6:1), amire ismét volt válasza a fiataloknak. (6:2) A hajrában egy ártatlan szituációban összehoztunk egy öngólt (6:3), de aztán Haász Tamás Bertold nagyszerű találata keretbe foglalta a mérkőzést. (7:3) Remek ellenféllel megmérkőzve közönségszórakoztató játékot mutattak be a csapatok.