Dunaferr Vasas Bajnoki mérkőzések tudósításai (2013. ősz)

Boldog Z. (4) - Oroszi K. (4), Pulai G. (4),
Jenei O. (5), Schrancz B. (5), Ughy M. (5)
Cs.: Tokai L. (3), Hornyák P. (-)
Gólszerzőink: Jenei O. (2), Schrancz B., Oroszi K.

A nyitó fordulóban bemutatkoztak új futballistáink (Ughy Márk, Schrancz Balázs). Sajnos játékunk csak a találkozó utolsó harmadában volt hatékony és szemre is tetszetős. Az első félidőt 2:1-re, a másodikat 5:3-ra vesztettük el a szervezetten játszó ellenféllel szemben. Jövő héten javítani kell az újonc River Plate ellen.

2. Forduló

2013. szeptember 05. csütörtök, 20 óra

Dunaferr Vasas - River Plate
5-3

Juhász P. (8) - Yannick B.K. (6), Rozsos J. (7), Jenei O. (7), Schrancz B. (6), Ughy M. (8)
Cs.: Oroszi K. (6), Tokai L. (6), Pulai G. (6)
Gólszerzőink: Ughy M. (2) Jenei O., Rozsos J., Yannick B.K.

A múlt heti játékunkat szerettük volna feledtetni, de nehéz feladat várt ránk a nagyon jól felkészített River Plate ellen. Jó mérkőzésen, magabiztos játékkal sikerült begyújtenünk a bajnoki pontokat.

3. Forduló

2013. szeptember 12. csütörtök, 18 óra

Dunaferr Vasas - Füredi Panzió '09
7-6

Boldog Z. (6) - Rozsos J. (6), Keutchemi B.Y. (7), Jenei O. (6), Schrancz B. (6), Ughy M. (7)
Cs.: Tokai L. (6), Hornyák P. (5)
Gólszerzőink: Ughy M. (2), Keutchemi B.Y. (2), Jenei O., Schrancz B., Tokai L.

Fordulatos, izgalmas mérkőzésen sikerült begyűjtenünk a bajnoki pontokat.

4. Forduló

2013. szeptember 19. csütörtök, 19 óra

Dunaferr Vasas - Dunabiztos-Micro
6-1

Boldog Z. (8) - Jenei O. (7), Keutchemi B.Y. (7), Rozsos J. (7), Schrancz B. (8), Ughy M. (8)
Cs.: Pulai G. (7), Tokai L. (7)
Gólszerzőink: Ughy M. (2), Schrancz B. (2), Jenei O., Rozsos J.

Magabiztos játékkal, szép gólokat lőve nyertük meg a találkozót.

5. Forduló

2013. szeptember 26. csütörtök, 20 óra

Dunaferr Vasas - Fejó-Therm Kft.
12-5

Boldog Z. (7) - Oroszi K. (7), Tokai L. (7), Jenei O. (9), Schrancz B. (8), Ughy M. (8)
Cs.: -
Gólszerzőink: Jenei O. (5), Ughy M. (3), Schrancz B. (2)., Oroszi K., Tokai L.

Kicsit szellősen védekezve, de szép gólokat rúgva nyertük meg a mérkőzést.

6. Forduló

2013. október 03. csütörtök, 20 óra

Dunaferr Vasas - Hild Kollégium
2-1

Boldog Z. (7) - Schrancz B. (8), Oroszi K. (7), Jenei O. (8), Keutchemi B. (7), Ughy M. (8)
Cs.: Tokai L. (7), Rozsos J. (8), Juhász P. (-)
Gólszerzőink: Jenei O., Ughy M.

Szikrázóan kemény mérkőzésen szereztük meg a bajnoki pontokat.

7. Forduló

2013. október 10. csütörtök, 20 óra

Dunaferr Vasas - Akrasz-Bau
8-4

Boldog Z. (7) - Tokai L. (7), Oroszi K. (7), Jenei O. (7), Tóth S. (7), Ughy M. (7)
Gl.: Ughy Márk (2), Tokai László (2), Oroszi Krisztián (2) Jenei Ottó, Tóth Sándor

Sportszerű mérkőzésen, remek játékvezetés mellett gyűjtöttük be a bajnoki pontokat.

9. Forduló

2013. október 24. csütörtök, 20 óra

Dunaferr Vasas - B.T. Team
16-4

Boldog Z. (8) - Oroszi K. (8), Jenei O. (9), Schrancz B. (9), Ughy M. (9)
Cs.: Tokai L. (8)
Gólszerzőink: Ughy Márk (5), Jenei Ottó (4), Oroszi Krisztián (3), Schrancz Balázs (2), Tokai László, Boldog Zoltán

A 4+1 -es felállásban lejátszott sportszerű mérkőzésen szép gólok születtek.

A 8. Fordulóból elhalasztott mérkőzés

2013. október 29. kedd, 19 óra - Duna Sor

Dunaferr Vasas - Karmacsi Autó FC.
1-1

Ács G. (8) - Tokai L. (7), Jenei O. (8), Tóth S. (8), Ughy M. (8), Schrancz B. (9)
Cs.: -
Gl.: Schrancz Balázs

A rangadó első felében enyhe mezőnyfölényben játszottunk, de egy kontratámadás végén mégis a bajnokcsapat szerezte meg a vezetést. (0:1) A gólt követően sem változott a játék képe - főleg a Karmacsi Autó térfelén pattogott a labda és a félidő hajrájában az egyenlítés is megtörtént. (1:1) A második játékrész nagy csatát, remek megoldásokat hozott, de újabb gól már nem született. Összességében talán egy kicsivel mi álltunk közelebb a győzelemhez, de meg kellett elégednünk ma este az egy ponttal.

"Dunaferr Vasas - Karmacsi Autó FC - 2013.10.29."

10. Forduló

2013. október 31. csütörtök, 19 óra

Dunaferr Vasas - Sárga Taxi-Bianca Trade
9-4

Ács G. (6) - Tokai L. (7), Schrancz B. (7), Jenei O. (8), Keutchemi B. (8), Ughy M. (7)
Cs.: Oroszi K. (7)
Gl.: Keutchemi B. (3), Oroszi K. (3), Ughy M. (2), Tokai L.

A mérkőzés elején két gyors góllal meglepett bennünket ellenfelünk, de aztán rendeztük a sorokat és begyűjtöttük a bajnoki pontokat.

11. Forduló

2013. november 04. hétfő, 19 óra

Dunaferr Vasas - Csövesek
2-5

Ács G. (5) - Tokai L. (5), Farkas A. (5), Tóth S. (5), Somogyi J. (5) K. Yannick (5)
Cs.: Oroszi K. (5)
Gl.: Farkas Attila, Oroszi Krisztián

Sajnos csak nagyon foghíjas kerettel tudtunk kiállni a mai találkozóra, sérülések és egyéb elfoglaltságok miat. Az ellenfél csapatvezetőjétől kértük már a múlt hét elején, hogy halasszuk el a találkozót, de rendkívül sportszerűtlenül nem ment bele, így meg is tudták szerezni a bajnoki pontokat.