Mészáros Dániel András 2 gól, Csizmadia Tamás, Rétsági Ákos

46.96062202326, 18.927596262194

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Mivel a tavaszi első fordulóban (10. forduló) nem léptünk pályára, ezért kétszeresen is fontos volt, hogy a látszólag lépéselőnyben lévő vetélytársunkat, a Fejó-Therm gárdáját legyőzzük. Támadólag léptünk fel, ki is alakítottunk néhány helyzetet, majd a 4. percben egy remek akció végén Mészáros Dani meg is szerezte a vezetést egy jól eltalált lövéssel, ami a kapu bal alsó sarkában landolt. (1:0) A gólt követően kicsit kiegyenlítettebb játék folyt és egy-egy veszélyes kontrát ellenfelünk is vezetett valamint egy kapufa is jelezte, hogy pontot szeretnének szerezni. A szünet után ismét Mészáros Dani jelentkezett egy nagyszerű találattal (2:0), amire 10 perccel később egy szerencsés góllal ugyan válaszolt a Fejó (2:1), azonban 2 perc múlva Csizmadia Tomi okosan "bespiccelte" a labdát a kapu közepébe így visszaállt a kétgólos különbség. (3:1) A hajrában Rétsági Ákos egy hatalmas kapufát lőtt, majd egy gólt is jegyzett, (4:1) magabiztossá téve a sikert.