(6)
(5)
Cserejátékos
Vezetőedző

Nagy iramban kezdődött a mérkőzés mindkét csapat előtt adódtak gólszerzési lehetőségek, de ezek rendre kimaradtak. Érdekesség, hogy ebben az időszakban mi két kapufát rúgtunk ellenfelünk pedig négyszer találta el a lécet. Aztán a gólok sorát Bogáti Péter nyitotta meg, amikor egy elegáns megoldással a kapuba sarkalta a labdát. (1:0) A félidő derekán Mazán Balázs előzte meg remekül a kapust (2:0), majd a hajrában Karacs Dániel bombázott a Karmacsi FC kapujának jobb oldalába. (3:0) A fordulást követően ismét sikerült több komoly helyzetet kihagynunk, ami aztán később meg is bosszulta magát. A 33. percben egy távoli lövés egy lábon megpattanva vágódott a kapu bal oldalába (3:1), majd egy elvesztett labdából tudott tovább zárkózni a bajnoki cím védője. (3:2) A 39. percben egyenlített (3:3), majd a vezetést is megszerezte ellenfelünk (3:4), mi pedig sajnos nem tudtuk gólra váltani a hajrában kialakított lehetőségeinket. A sírból hozta vissza a mérkőzést a Karmacsi Autó FC.

Jövő héten a Kemi-Ker Kft. csapatával találkozunk!