(6)
Mezőnyjátékos
Cserejátékos
Vezetőedző

Az első negyedóra főképp mezőnyjátékkal telt. A Steelworkers kapusa néhány nagyobb védést bemutatott, de több olyan szituáció is volt amikor közbe sem kellett avatkoznia, mert mi magunk maradtunk le egy-egy jó beadásról, vagy passzról. Így nem is született gól ebben az időszakban: Aztán a csereként beállt Mazán Balázs első labdaérintése meghozta a vezetést számunkra. Balázs nagyszerűen passzolt a jobb alsó sarokba. (1:0) Két perc múlva ismét Ő volt eredményes (2:0) és ez az eredmény már a szünetig nem is változott. A fordulást követően a 30. percben Vincze Dezső nagy gólt lőtt (3:0), majd ismét a nagyszerűen játszó Mazán Balázs talált közelről a hálóba. (4:0) Egy perccel később egy szabadrúgást bombázott a Steelworkers kapunk bal felső sarkába (4:1) kozmetikázva az eredményen. A hajrában Bogáti Péter remek lövése jelentette az újabb gólunkat (5:1), amire ugyan egy perccel a lefújás előtt volt válasza a Steelworkersnek (5:2), de újabb gól már nem született. Küzdelmes mérkőzésen szereztük meg a három pontot.

Jövő héten az SZP-Asztalos SE csapatával találkozunk.