46.960679869336, 18.927659864084

Kapus
Cserejátékos
Vezetőedző

Magabiztosan kezdtünk és hamarosan meg is született az első találatunk (már a 3. percben) Gerebenics Norbertnek köszönhetően. (0:1) A folytatásban is kézben tartottuk a mérkőzést bár ekkor már több nagy helyzetünk is kihasználatlanul maradt. Az első negyedóra végén Bánfalvi Balázs is betalált, így kettőre nőtt az előnyünk. (0:2) A szünet után többször is kapufát lőttünk, de ellenfelünk kapusa is bemutatott jó néhány bravúrt. Egy kontratámadás végén a kapusunkról kipattanó labdát mégis ellenfelünk juttatta a kapuba, kozmetikázva az eredményen. (1:2) A hajráig ismét kimaradt lehetőségek és további kapufák (szám szerint öt) kerülhettek csak a nevünk mellé, míg a Fejó egalizált (2:2). A legnagyobb meglepetés a sípszó előtt következett, amikor a győztes találat is megszületett, amit ismét ellenfelünk szerzett (3:2), így három ponttal gazdagodtak, mi pedig kapaszkodhatunk a folytatásban.